KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13603262
nr 1360 3262
Träsnitt
Kina. Signerad, 60x23cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:32:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr